برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف برگزار می‌شود
ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف برگزار می‌شود

ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف برگزار می‌شود

بعد از شش ماه فعالیت مستمر دبیرخانه ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف، دریافت طرح‌ها و آموزش و مربیگری تیم‌ها، دوشنبه هفدهم آذرماه، با حضور فینالیست‌ها و داوری زنده، VC CUP برگزار می‌شود.

فعالیت دبیرخانه ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف، درحالی پایان می‌یابد که ۶ تیم برگزیده، در دو حوزه ایده و کسب‌وکار نوپا، در روز دوشنبه ۱۷ آذرماه،با حضور داوران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و اهل رسانه، جهت دفاع از طرح خود و کسب جایگاه رتبه اول و بهره‌مندی از جوایز به صورت زنده ارائه خواهند داشت و به سؤالات داوران پاسخ خواهند داد.

ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، از خرداد ماه امسال آغاز به کار و بعداز اطلاع‌رسانی گسترده در سطح کشور، از جمله دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، رسانه‌های حوزه فناوری، به جذب طرح در دو حوزه ایده و کسب وکارنوپا، پرداخت.

این جشنواره، موفق به دریافت بیش از ۱۵۰ طرح در حوزه‌های فنی، فناوری اطلاعات، شیمی و مواد، کشاورزی، برق و مخابرات و… شد که بعد از برگزاری چهار دوره موفق کارگاه آموزشی جهت توانمندسازی کارآفرینان، طرح‌های شرکت‌کننده را برای بررسی و ارزیابی در اختیار تیم داوری گذاشت.

داوران و صاحبنظران بعداز بررسی طرح‌ها، ۳۲ تیم را حائز شرایط برای ورود به مرحله دوم دانستند که این ۳۲ تیم تحت نظر مربیان و منتورهای معرفی شده از سوی دبیرخانه آموزش دیدند و از خدمات مشاوره بهره بردند.

همچنین داوری مرحله دوم جهت انتخاب ۶ تیم برتر با حضور نماینده تیم‌ها و طرح سؤالات از سوی داوران برگزار شد که در روز ۱۷ آذرماه این ۶ تیم به صورت زنده از طرح خود دفاع خواهند کرد.

از جمله مزایای شرکت در این جشنواره تسهیلات بلندمدت با سود کم، جایزه نقدی ارزشمند، معرفی به سرمایه‌گذار و… است که به رتبه اول تا سوم هر گروه تعلق خواهد گرفت، همچنین در روز جشنواره حضار نیز به صورت آنلاین به تیم‌های شرکت کننده رأی خواهند داد.

حضور در جشنواره رایگان است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام، کافی است مشخصات و شماره همراه خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

زمان: دوشنبه، هفدهم آذرماه ۱۳۹۳، از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۸

مکان: سالن جابربن‌حیان، دانشگاه صنعتی شریف

منبع: vccup.ir

 

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


پنج × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>