برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت
کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت

کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت

آشنایی با رویکردهای نوین در علوم مختلف، بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و این ضرورت در تخصص های مربوط به مدیریت به عنوان سکان تحول اداری و سازمانی، محسوس تر است. در دو دهه اخیر، شاهد بروز و ظهور بی وقفه تعداد زیادی ابزارها و تکنیک های مدیریتی مانند برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت دانش، مهندسی مجدد، ایزو، مدیریت ارتباط با مشتری، برنامه ریزی منابع سازمان و . . . ،در حوزه های اطلاعاتی و ارتباطی مدیریت، منابع انسانی، بازاریابی، تولید، مالی، مدیریت استراتژیک، پردازش داده ها، مدیریت تغییر و وب و شبکه های اجتماعی بوده ایم. اما ابهام و سردرگمی سطوح مختلف مدیریت سازمان ها در بکارگیری تکنیک های مدیریت چالشی جدی فرا روی سازمان ها به شمار می رود که نیاز به مداقه و قلم فرسایی اساتید و نخبگان حوزه مدیریتی در کشور دارد.

در همین راستا «کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت» با همکاری و تجمع دانشگاهیان و صاحبنظران و اساتید، فرصتی مغتنم به منظور معرفی ابزارها و تکنیک های نوین مدیریت و نمایش کارکردهای آن برای سازمان ها فراهم نموده است، تا با ترغیب صاحب نظران و پژوهشگران حوزه علوم مدیریت جهت ارائه دستاوردهای علمی مرتبط، به بهبود نظام مدیریتی ک:.۸*ور و استفاده به جا و بهینه از ابزارهای نوین در سازمان ها کمک نماید. حضور و حمایت مهمترین انجمن ها و سخنرانان مطرح حوزه مدیریت در کشور نیز بر غنای علمی و اجرایی آن افزوده است.
این کنفرانس در روزهای ۵ و ۶ اسفندماه ۱۳۹۳ در مرکز همایش های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

سایت کنفرانس: managementtools.ir

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


× نُه = 27

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>