برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / استارتاپ ویکند آموزشی تهران
استارتاپ ویکند آموزشی تهران

استارتاپ ویکند آموزشی تهران

استارتاپ ویکند آموزشی تهران

«استارتاپ ویکند» یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای متشکل از برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.

«استارتاپ ویکند آموزشی» با حضور آموزگاران، مدیران مدارس، اساتید دانشگاه‌ها از چهارشنبه ۲۰ اسفند تا جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد.

درباره‌ی استارتاپ‌ویکند آموزشی:

آیا تا به حال ایده‌ای داشته‌اید که آموزش رو بهبود بده؟ آیا دوست دارید در زمینه‌ی آموزش انسان‌ها تغییری ایجاد کنید یا با تغییرات آموزشی مفید کمک کنید؟ «استارتاپ‌ویکند آموزشی» بهترین فرصت برای شماست که ایده اموزشی خودتون رو در ۵۴ ساعت اجرا کرده و یا به دیگران برای ایجاد تغییر کمک کنید. در «استارتاپ‌ویکند آموزشی» شما با افرادی که اشتیاق زیاد و مهارت‌های خاص دارند آشنا می‌شوید تا ایده‌های آموزشی را در ۵۴ ساعت با کمک مربیان باتجربه و کارآفرین، آزمایش کرده و به اجرا درآورید. ما در «استارتاپ‌ویکند آموزشی» از علاقه‌مندان به آموزش و همچنین والدین، دانشجویان، کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان دعوت می‌کنیم که در این رویداد شرکت کنند تا بهمراه یکدیگر تغییرات شگرفی را در حوزه‌ی آموزش ایجاد کنیم.

وب‌سایت: tehranedu.startupweekend.ir

 

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


+ دو = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>