برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / فراخوان شرکت در نخستین جشنواره کارآفرینی پل
فراخوان شرکت در نخستین جشنواره کارآفرینی پل

فراخوان شرکت در نخستین جشنواره کارآفرینی پل

نخستین «جشنواره کارآفرینی پل»  با هدف شناسایی صاحبان ایده و کسب و کارهای نو و  در جهت حمایت از کارآفرینان و نخبگان کشور برگزار می‌شود.

علی زواشکیانی دبیر این جشنواره با اعلام  شش رشته ICT و  IT، طراحی و تولید، پزشکی و بیوتکنولوژی، متالوژی و نانوتکنولوژی  و موارد دیگر (هنر مدیریت و…) از صاحبان ایده، نخبگان و دانشجویان سراسر کشور دعوت کرد با ارسال یک فیلم یک دقیقه‌ای  در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره توسط انجمن بین‌المللی مدیران ایرانی ( i-aim) و با همکاری گسترده فعالان و خبرگان عرصه کارآفرینی برگزار می‌شود.

دبیر نخستین جشواره پل گفت: تمام کسانی که ایده‌های نوآورانه‌ای در رشته‌های مورد نظر جشنواره را دارند می‌توانند از امروز تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ طرح‌های خود را در سایت جشنواره http://i-aim.org/ibridge  بارگذاری کنند. آثار تا ۲۰ اسفندماه جاری توسط منتخبی از کارآفرینان صاحب‌نام و متخصصان عرصه‌های مختلف تکنولوژی ارزیابی شده و نفرات برتر انتخاب می‌شوند.

به گفته وی ۱۰ طرح برگزیده اول هزینه کامل شرکت در همایش آی‌بریج ۲۰۱۵  شامل بلیت رفت و برگشت، اقامت، ثبت نام در همایش و معرفی نامه به سفارت آلمان را دریافت می‌کنند. همچنین به بیش از ۱۰۰ طرح برگزیده بعدی نیز کمک هزینه حضور در همایش آی‌بریج شامل بلیت رفت و برگشت، ثبت نام در همایش ومعرفی به سفارت آلمان اعطا می‌شود.

به گفته زواشکیانی داشتن یک موضوع جدید و خلاقانه (حتی در حد ایده و یا مراحل اولیه اجرا در یک استارتاپ)، ارایه مناسب و حرفه‌ای و رعایت اصول ارایه، بیان مناسب به زبان انگلیسی و زمان‌بندی از جمله ملاک‌های انتخاب آثار برتر است.

رویداد iBRIDGES خرداد ماه امسال برای دومین سال متوالی و طی سه روز در برلین برگزار می‌شود و گروهی از مشهورترین صاحبان کسب‌ وکارهای نو و سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر و مدیران ارشد شرکت‌ها از کشورهای ایران، آلمان و آمریکا در آن به سخنرانی و تبادل نظر می‌پردازند‌.

سال گذشته این رویداد تحت عنوان BRIDGE در دانشگاه برکلی آمریکا برگزار شد که مورد استقبال گسترده کارآفرینان قرار گرفت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره پل و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت  i-aim.org/ibridge مراجعه کنند.

منبع: سایت جشنواره کارآفرینی پل

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


+ 7 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>