برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / اولین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید
اولین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید

اولین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید

کافه بازار، همایش «پنجشنبه بازار» را با هدف گردهم آوردن توسعه دهندگان اندروید و جمعی از متخصصین صنعت موبایل برگزار می‌کند. محور اصلی این رویداد توسعه برنامه‌های بومی برای ابزارهای هوشمند است.

در این گردهمایی فعالان داخلی و خارجی از جمله توسعه دهندگان برتر، مدیران محصول و سرمایه گذاران مهمان کافه بازار خواهند بود تا با گپ و گفت و تبادل اندیشه‌ها، مسیر جدیدی را برای آینده رقم بزنند.

در افتتاحیه این مراسم، که در روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ برگزار می‌شود، حسام آرمندهی به عنوان مدیرعامل کافه بازار، با موضوع سیر کسب‌و‌کار برنامه‌های موبایل در ایران و روند توسعه صنعت در داخل کشور ، سخنرانی می‌کند.

در ادامه دیگر سخنرانان دیگر نیز هر یک از تجاربی که در صنعت موبایل به دست آورده‌اند، سخن خواهند گفت.

در این همایش همچنین کارگاه‌هایی نیز با موضوعاتی مانند «تجربه کاربری»، «Android gradle-Based build system Gradle»، «مدیریت محصول»، «مدیریت حافظه در اندروید» و «بازاریابی برنامه‌های موبایل» برگزار خواهد شد.

برگزاری میزگردهایی درباره «بازی‌های موبایل» و «تأمین سرمایه برای کسب‌وکارهای مبتنی بر موبایل» با هدف به چالش کشیدن افراد فعال در این حوزه برای ارائه روایتی متفاوت از تجارب ارزشمند آنان از دیگر برنامه‌های این همایش است.

سایت پنجشنبه بازار: ۵shanbe.cafebazaar.ir

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


نُه + = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>