برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / سومین کارگاه حروف‌چینی ده‌انگشتی
سومین کارگاه حروف‌چینی ده‌انگشتی

سومین کارگاه حروف‌چینی ده‌انگشتی

وقتی حرف از حروف‌چینی به‌میان می‌آید و کارکردنِ سریع و صحیح با صفحه‌کلید، این دغدغه‌ها در ذهن رژه می‌رود: بالاخره من کی می‌توانم جای انگشتانم را روی صفحۀ کلید حفظ کنم؟ کی می‌رسد روزی که بی‌نگاه به این صفحۀ پرکلید، درست تایپ کنم؟ آیا نگارش ۱۸۰ واژه در دقیقه، خیال است و حسرت؟ یا بالاخره من هم می‌توانم شیرینی این مهارت را بچشم؟
به‌انگیزۀ پاسخ‌گویی به این دغدغه‌های همگانی، «ویراستاران» کارگاه «حروف‌چینی ده‌انگشتی» را برگزار می‌کند.

نکته‌ای آشکار: پس از خروج از این کارگاه، حروف‌چین حرفه‌ای نخواهید شد! می‌دانید که انتظارهای این‌چنینی را دربارۀ هیچ کلاسی در هیچ زمینه‌ای نباید در سر پروراند. در این هشت ساعت، تمام اصول این مهارت را خواهید آموخت و در همان لحظه، بسیار تمرین خواهید کرد؛ اما تمرین خانگی اگر نباشد، هیچ فایده‌ای ندارد.
مدرس اصرار شدیدی دارد بر نگاه‌نکردن به صفحه‌کلید و نیز صفحۀ نمایشگر. در تمرین‌های قدم‌به‌قدمی که می‌دهد، همین حساسیت را در رفتار فراگیران پی خواهد گرفت. پس از کلاس، کافی است یک هفته هر روز دو ساعت همین آموخته‌ها را تمرین کنید. چنین می‌شود که یک بار برای همیشه این مهارت ابتدایی و ضروری را در خود نهادینه می‌کنید و دیگر بدون نگریستن به صفحه‌کلید و نیز صفحۀ نمایشگر و تنها با نگاه‌دوختن به متن کناردستی، با سرعتی بیش از قلم‌نویسی خواهید نوشت.

فراموش نکنید که در این کارگاه حتماً لپ‌تاپ به‌دست تشریف بیاورید.

مدرس: افسانه دارسنج

کف و سقف تشکیل کلاس: ۱۰تا۱۵ نفر. حق تقدم با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. البته با توجه به پیش‌بینی‌ناپذیری رفتار ما (!) ممکن است تعداد به حد نصاب لازم نرسد. اگر تعداد درخواست‌کننده کمتر از ۱۰ نفر شود، حتی ۱ نفر، کلاس لغو شده و هزینه‌های پرداختیِ افراد بازپس داده می‌شود.

مکان: دفتر «ویراسـتاران»، تهران، میدان انقلاب، خ کارگر جنوبی یا جمالزادۀ جنوبی، خ لبافی‌نژاد، پ۳۲۲، ط۳، واحد ۶

زمان: دو جلسۀ ۴ساعته، دو روز آخر هفته، ۱۶ و ۱۷بهمن۱۳۹۳

پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۸ و جمعه ساعت ۱۰ تا ۱۴

هزینه: ۶۵هزار تومان، با تضمین واقعی و بی‌قیدوشرطِ بازپرداخت هزینۀ پرداختی درصورت نارضایتی.

واریز به حساب یا کارت بانک ملت، به نام افسانه دارسنج:  ۴۹۹۶۸۶۳۸۸۵ و  ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۷۲۱۹۲۳۷
و پیامک‌زدن به شمارۀ  ۰۹۰۱۳۲۷۷۲۶۵ (از روی شماره‌گیرِ گوشی‌تان: ۰۹۰۱DARSANJ)

منبع: سایت ویراستاران

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


− 7 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>