برای عضویت در خبرنامه پاد، نام و نام خانوادگی خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.
شما اینجا هستید: خانه / خبر / نخستین رویداد «بیست‌تاسی» – میهمان: فرزین فردیس
نخستین رویداد «بیست‌تاسی» – میهمان: فرزین فردیس

نخستین رویداد «بیست‌تاسی» – میهمان: فرزین فردیس

«بیست تا سی» پروژه‌ای است غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند. مخاطبان اصلی این رویداد، بیست تا سی ساله‌ها هستند تا این فرصت را بیایند تا از تجربه‌های افراد موفق در حوزه‌های گوناگون بیاموزند یا الهام بگیرند.

میهمانان این برنامه در فضایی دوستانه خاطرات، تجربیات، شکست‌ها و موفقیت‌های خود و درس‌هایی را که در بیست تا سی سالگی آموخته‌اند، با حاضرین در میان می‌گذارند.

برای ثبت‌نام، اینجا را کلیک کنید: ثبت‌نام اینترنتی

نخستین میهمان این رویداد، که در روز جمعه، هشتم اسفندماه ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد، فرزین فردیس، دانش آموخته کارشناسی ارشد (مدیریت اجرایی) MBA و کارشناسی مهندسی برق – مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است.

وی هم‌اکنون مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت سامانه‌های ارتباطی پارس (پارس سامان) و مدرس دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مدل کسب و کار، تدوین طرح تجاری، خلاقیت و نبوغ، کارآفرینی و اصول و فنون مذاکره است.

زمان برگزاری: جمعه، هشتم اسفند ۱۳۹۳، ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰

برای ثبت‌نام، اینجا را کلیک کنید: ثبت‌نام اینترنتی

Farzin-Fardiss-Banner-931114

درباره مدرسه زندگی پاد

مدرسه زندگی پاد می‌کوشد با هدف فراهم کردن زمینه برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم ایران به فعالیت‌هایی چون آموزش و مشاوره در زمینه مهارتهای زندگی و کسب و کار بپردازد به نحوی که منجر به ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های فردی و سازمانی شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*


+ 5 = ده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>